Lot no.: 38

Tadeusz Dominik1928–2014

Pejzaż, 2009

olej, płótno; 90 × 90 cm
sygnowany p.d. „Dominik”; na odwrocie l.g.: „Dominik 2009 | ol. pł 90 × 90 | Pejzaż”

Price: 35 000 PLN