Lot no.: 36

Włodzimierz Kunz1926–2002

Kompozycja, nd.

olej, pastel olejny, ołówek, papier; 40 × 32 cm (w świetle passe-partout); sygnowany p.d. „WŁ. KUNZ”

Starting Bid: 3800 zł ●

Estimate: 4500–5500 zł

Paid Price: obiekt niedostępny