Lot no.: 35

Zofia Artymowska1923–2000

Multiplied Space VIII, 1981

kolaż, serigrafia, papier; 65 × 53 cm (w oprawie); sygnowany, datowany i opisany ołówkiem: „Multiplied Space VIII, collage – serigraphy, Zofia Artymowska 1981” oraz dedykacja: „Kochanej Adzie, Zofia”

Starting Bid: 2400 zł ●

Estimate: 3000–4000 zł

Paid Price: obiekt niedostępny