Services

Private Sales
To dyskretna transakcja sprzedaży lub zakupu dzieła sztuki tylko pomiędzy zainteresowanymi stronami. Jako doświadczeni marszandzi zdajemy sobie sprawę jak duże znaczenie może mieć dany obiekt kolekcjonerski dla naszych klientów, dlatego oferowane w tym trybie dzieła nie są eksponowane w ofercie publicznej, w galerii lub w internecie, a trafiają jedynie do wyselekcjonowanych odbiorców.

Wycena & Weryfikacja
W procesie weryfikacji autentyczności dzieł sztuki Dom Aukcyjny Libra stosuje na szeroką skalę badania chemiczne i inne zaawansowane techniki analizy, oraz współpracuje z najlepszymi ekspertami na rynku, specjalizującymi się w wybranych dziedzinach i technikach artystycznych. Takie kompleksowe podejście gwarantuje niezaprzeczalną unikalność oferowanych obiektów.

Dzięki wieloletniej ewidencji transakcji prywatnych jak i analizy notowań aukcyjnych jesteśmy w stanie dokonać najbardziej prawdopodobnej wyceny wartości danego dzieła sztuki, uwzględniając jego stan techniczny, historię i walory artystyczne.

Sprzedaż aukcyjna
W każdym wypadku nasz zespół pomaga uzyskać najlepszą możliwą cenę obiektu, a przejrzyste procedury gwarantują sprzedającemu szybką wypłatę środków – w ciągu maksymalnie 7 dni od momentu dokonania płatności przez nabywcę. Zgłoś dzieło sztuki, które posiadasz na nasze aukcje.