Szanowni Państwo,

wychodząc na przeciw Państwu oczekiwaniom oraz zachowując wszelkie zasady bezpieczeństwa Państwa i pracowników, informujemy, że od poniedziałku 27 kwietnia nasza galeria będzie działać w normalnym, otwartym dla publiczności trybie, w godzinach 10.00–18.00.

Informujemy także, że zgodnie z wytycznymi rządu w naszej galerii będzie mogło przebywać do czterech klientów jednocześnie, w związku z czym prosimy o wyrozumiałość i zapraszamy nadal do umawiania się z naszymi ekspertami na dogodne dla Państwa godziny. Obowiązywać będzie także obowiązek zakrywania twarzy przez naszych gości i pracowników galerii oraz dwumetrowy dystans.

Dbając o Państwa bezpieczeństwo, nasi pracownicy wyposażeni będą w maseczki zakrywające twarz oraz rękawiczki ochronne. Wszelkie przyjęcia, odbiory prac i dokumentów będą odbywać się bezkontaktowo. Do Państwa dyspozycji będzie także płyn do dezynfekcji dłoni.

Najserdeczniej zapraszamy zatem do odwiedzin naszej galerii, zwiedzenia wystawy malarstwa Henryka Laskowskiego oraz zobaczenia obiektów z Aukcji sztuki naiwnej, jak i najnowszych prac z naszej galerii.

Z wyrazami szacunku
Iwona Wojnarowicz
prezes Domu Aukcyjnego LIBRA

Download Best WordPress Themes Free Download
Free Download WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
Download Premium WordPress Themes Free
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
download lenevo firmware
Download WordPress Themes
udemy paid course free download