Szanowni Państwo,

wychodząc na przeciw Państwu oczekiwaniom oraz zachowując wszelkie zasady bezpieczeństwa Państwa i pracowników, informujemy, że od poniedziałku 27 kwietnia nasza galeria będzie działać w normalnym, otwartym dla publiczności trybie, w godzinach 10.00–18.00.

Informujemy także, że zgodnie z wytycznymi rządu w naszej galerii będzie mogło przebywać do czterech klientów jednocześnie, w związku z czym prosimy o wyrozumiałość i zapraszamy nadal do umawiania się z naszymi ekspertami na dogodne dla Państwa godziny. Obowiązywać będzie także obowiązek zakrywania twarzy przez naszych gości i pracowników galerii oraz dwumetrowy dystans.

Dbając o Państwa bezpieczeństwo, nasi pracownicy wyposażeni będą w maseczki zakrywające twarz oraz rękawiczki ochronne. Wszelkie przyjęcia, odbiory prac i dokumentów będą odbywać się bezkontaktowo. Do Państwa dyspozycji będzie także płyn do dezynfekcji dłoni.

Najserdeczniej zapraszamy zatem do odwiedzin naszej galerii, zwiedzenia wystawy malarstwa Henryka Laskowskiego oraz zobaczenia obiektów z Aukcji sztuki naiwnej, jak i najnowszych prac z naszej galerii.

Z wyrazami szacunku
Iwona Wojnarowicz
prezes Domu Aukcyjnego LIBRA

Download WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
Download WordPress Themes Free
Download Nulled WordPress Themes
lynda course free download
download redmi firmware
Download WordPress Themes Free
download udemy paid course for free