Raport Artinfo.pl dot. 1. półrocza na rynku dzieł sztuki już jest gotowy!

źródło: raport artinfo.pl

Według raportu artinfo.pl na temat kondycji rynku dzieł sztuki w Polsce, obejmującego 1. półrocze, Libra może poszczycić się 5% udziałem w sprzedaży dzieł sztuki w Polsce, a to tylko – w przeciwieństwie do innych domów aukcyjnych –dzięki aukcjom dedykowanym sztuce współczesnej. Znajdujemy się na 6. miejscu największych domów aukcyjnych w kraju, tym samym jesteśmy najlepszym debiutem aukcyjnym w Polsce. 

źródło: raport artinfo.pl

Po dwóch, zakończonych sukcesem, aukcjach możemy pochwalić się obrotem aukcyjnym na poziomie 4,4 mln zł oraz 78 sprzedanymi obiektami. Po pierwszym półroczu Libra dom aukcyjny jest także na 1. miejscu w rankingu procentowej sprzedaży prac na aukcji. 71,6% oferowanych dzieł sztuki na naszych aukcjach znalazło nowych właścicieli.

To kluczowa wiadomość dla właścicieli dzieł sztuki, chcących odsprzedać swoje zbiory.  

Nasza 1. Aukcja Sztuki Nowoczesnej znalazła się na 9. miejscu najlepszych aukcji w pierwszym półroczu. Warto zaznaczyć, że jesteśmy także liderem w sprzedaży prac z zakresu fotografii. 4 na 5 pozycji z rankingu, to wyniki osiągnięte na naszych aukcjach. Znajdujemy się także w pierwszej piątce najlepiej sprzedanych prac w technice rysunku oraz w pierwszej dwudziestce najdrożej sprzedanych prac z zakresu malarstwa.

Libra Dom Aukcyjny rozwija się dynamicznie. Oprócz obrotu aukcyjnego specjalizujemy się także w prywatnych sprzedażach, które stanowią naszą drugą kluczową działalność. Zapraszamy kolekcjonerów i właścicieli dzieł sztuki do współpracy z najciekawiej rozwijającym się domem aukcyjnym w Polsce.

Cały raport do przeczytania pod poniższym linkiem.

Download Best WordPress Themes Free Download
Premium WordPress Themes Download
Download Nulled WordPress Themes
Download WordPress Themes
free download udemy course
download karbonn firmware
Download WordPress Themes
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=