7 tysięcy dzieł sztuki oraz 2,5 tysiąca galerii z całego świata wybranych z największą starannością według restrykcyjnych zasad wypracowanych przez lata istnienia TEFAF Maastricht. Dom Aukcyjny Libra zwiedza najważniejsze targi sztuki na świecie. Wśród wystawianych obiektów  znalazły się Abakany Magdaleny Abakanowicz oraz olejny obraz Jacka Malczewskiego.

Maastricht, Magdalena Abakanowicz
Magdalena Abakanowicz (1930-2017), “Ptaki”, 1997

Każdego roku w marcu holenderskie miasto Maastricht  na tydzień zmienia się w światową stolicę sztuki. Od 10 do 18 marca trwają targi sztuki TEFAF Maastricht  wyznaczające standardy na światowym rynku sztuki i antyków. W ośmiu strefach wystawienniczych prezentowane są antyki, sztuka dawna, sztuka współczesna i nowoczesna, fotografie, prace na papierze oraz design. Założone w 1975 roku targi TEFAF Maastricht odbywają się z coroczną regularnością od początku lat. 90. będąc przestrzenią do wymiany myśli i doświadczeń pomiędzy osobami profesjonalnie zajmującymi się sztuką: marchandami, muzealnikami, kolekcjonerami, artystami i mecenasami.

Jacek Malczewski (1854-1929), “Widzenie Ezechjela”, 1917
Wystrój przestrzeni ekspozycyjnej na targach sztuki w Maastricht
Serwis Łabędzi wykonany dla hr. Henryka Brühla. Pierwotnie liczył 2200 sztuk. W Muzeum Narodowym w Warszawie znajdują się naczynia stanowiące część słynnego serwisu.
Magdalena Abakanowicz (1930-2017), “Ptaki”, 1997
Magdalena Abakanowicz (1930-2017), “Ptaki”, 1997
Download WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
Premium WordPress Themes Download
Premium WordPress Themes Download
udemy free download
download lava firmware
Download Nulled WordPress Themes
free online course